loader image

לנוח ב-Iguana Reef ולהאכיל חתולי ים בסרדינים

כשתגיעו לקיי קולקר, תהיו בטוחים שללכת לאיבוד באי זה על גבול הבלתי אפשרי מכיוון שהאי הוא כל כך קטן שניתן לעקוף אותו עם אופניים או עם רכב גולף, אגב לא בכל מקום ניתן לנסוע עם רכב גולף וחוץ מרכבי בנייה – לא תראו שם שום רכבים.
האי הוא גן עדן אמיתי – בלי רכבים = זיהום, הכל ירוק, מלא פירות ים, דגים, קוקוסים שייקים – המקום המושלם לספוג שמש, בריאות, ווייב של "GO-SLOW" – לקחת את החיים בצורה איטית.

למרות שהאי הוא קטן, ניתן למצוא פנינות אמיתיות שיגרמו לכם להתגעגע ברגע שתעזבו את האי עצמו. לצערנו, אנחנו הכרנו את הריזורט של Iguana Reef  ממש בימים האחרונים שלנו בקיי קולקר – אבל, לפחות גילינו.

ריזורט Iguana Reef – שקנאים,חתולי ים וסוסוני ים

איזה ריזורט מושלם! זה המקום שאפשר לשתות בו קוקטייל טוב להשתמש במיטות שיזוף באופן חופשי, להירגע בערסלים בתוך המים ופשוט ליהנות מהנוף. לדעתנו זה החוף הכי יפה בקיי קולקר והכי מסודר- הגישה אליו היא קלה ויש מלא עצי קוקוס מסביב. הגענו לחוף עם אופניים בשעה 13:00 והיינו שם עד שעה 17:30. אנחנו ממליצים בחום להגיע וליהנות שם כל היום, גם הקוקטיילים טובים והאוכל מעולה.

בחוף המסודר הזה תוכלו לראות סוסוני ים, שהריזורט משמש עבורם כמקלט – זו היא שמורה לסוסוני ים. תוכלו להבחין בהם כשתראו חבלים צהובים וירוקים והם יתלו עליהם עם הזנב שלהם. זה לא קל לזהות אותם כי הם מאוד קטנים והם מומחים בהסוואה – אבל מקסימום תראו שם גם כן מלא דגים צבעוניים.

לאורך כל היום תראו גם כן שקנאים, שפשוט מטיילים שם ובשעה 16:00 בעל המקום מאכיל אותם בסרדינים.
כייף לראות את הדאגה של המקומיים בחיות.

הדבר הכי מיוחד שתראו ושמלא תיירים מגיעים לראות את זה במיוחד – אלו הם חתולי ים שמגיעים לחוף בשעה 16:00 בצהריים וגם כן בעל המקום מאכיל אותם בסרדינים. זו היא חוויה בלתי נשכחת לראות מלא חתולים ים (מדובר בכמות לא קטנה) שבאים לאכול. יש כאלו באי שיהיו נגד האכלה – כי בכל זאת זה נגד הטבע של החיה, אבל מצד שני אי אפשר להגיד שזה לא מיוחד.

בעל המלון מטפל בהם, מאכיל אותם, מלטף אותם. כשתהיו שם אתם תעמדו ותרגישו ותראו מלא חתולים ים שוחים סביבכם. אפילו תוכלו להאכיל אותם בעצמכם – תאמינו לי שתרצו לעשות את זה. בגדול, החיה עצמה היא לא מזיקה אבל עדיין יש לה ערס והיא יכולה להיות מסוכנת במיוחד אם אתם עושים תנועות חדות וקרובים יותר מדיי לזנב שלה.  על מנת למנוע תקרית כלשהי, מומלץ להיות ערניים, לא לרדוף אחרי חתולים ים לעמוד ולחכות שהם יגיעו אליכם.

בנוסף, אנחנו ממליצים בחום לחכות עד השקיעה היפה מהריזורט – כמו שאמרנו לבלות שם את כל היום זו היא באמת חוויה – שבה תחווה גם כן את החוף, את השמורה, את החיות ואת השקיעה.

Travel Slow

חפשו טיסות זולות

באמצעות Skyscanner

רכישת סים לחו"ל

באמצעות Simtex

כל טיול מוצלח מתחיל בתכנון נכון!

חפשו יעד או אטרקציה שבאלכם

אהבתם את הפוסט? שתפו לחברים

IMG_0832

לנוח ב-Iguana Reef ולהאכיל חתולי ים בסרדינים

העתק קישור

Facebook
WhatsApp

Facebook

LinkedIn

Whatsapp

Email
LinkedIn
Telegram

Email

LinkedIN

LinkedIn

Telegram

גם באלך לטייל בעולם
ותוך כדיי לפתח
קריירה משגשגת?

גם באלך לטייל בעולם
ותוך כדי לפתח
קריירה משגשגת?

את הספר הזה כתבנו אחרי שנתיים וחצי בהן
ניוודנו בעולם תוך כדי פיתוח קריירה מצליחה.
בעזרת ניסיון וידע שרכשנו במהלך הדרך,
אנחנו יכולים לעזור לך להשיג זאת גם.