loader image

למצוא מגורים ביעד שאליו אנחנו מגיעים, היא בין המשימות הראשונות שאנחנו עושים עוד לפני שאנחנו מגיעים ליעד עצמו. אנחנו ממליצים לבדוק את עלויות הדירה לפני שמזמינים טיסה, מכיוון שלפעמים הטיסה יכולה להיות מאוד זולה אבל המחייה יקרה ברמות שלטוס לשם לתקופה ארוכה יכול להיות בזבוז כסף. כמובן אנחנו לא מזמינים שום דירה לפני שאנחנו מזמינים כרטיס טיסה, זו היא בדיקת ״שטח״ ראשונית, על מנת להבין אם בכלל היעד הזה רלוונטי ומה תהיה עלות המחייה שלנו שם. לאחר שגלשתם קצת באינטרנט וראיתם מה העלות לחודש באתרים שונים כמו בבוקינג.קום או אייר בי אנד בי או בכל מקום אחר, תוכלו לדעת מה טווח המחירים ביעד וכמה ״מקסימום״ זה יעלה לכם. ועכשיו הגיע הזמן לחיפוש יותר מעמיק ממש אחרי הזמנת הטיסה שלכם. במאמר הזה אנחנו מציגים לכם מקומות שאנחנו מחפשים מתוך הניסיון האישי שלנו, נצרף כאן לינקים נלווים לעוד מקומות שחשוב לנו לציין שאלו לא ניסינו וזהם ייכנסו לרשימה נפרדת.

רקע

למצוא דירה זולה זה מאתגר, במיוחד כאשר מדובר בדירה לטווח ארוך אבל מצד שני לא מספיק ארוך בשביל לחתום על שכירות ארוכת טווח. זו היא אחת הבעיות המרכזיות בנוודות דיגיטלית, מכיוון שאנחנו מצד אחד לא באים לחופשה של סופ״ש או שבוע ימים, אלא לתקופה שהיא מצד אחד ארוכה אבל מצד שני קצרה למגורים. את האתגר הזה אנחנו חווים כל פעם מחדש, שאנחנו מחליפים יעד.

ההמלצה שלנו היא להזמין דירה מראש, זמן רב ככל הניתן, מספיק זמן לפני שהמחירים יהיו גבוהים מדיי ושהעסקה תהיה יותר משתלמת!

רשימת פלטפורמות למציאת דירה 

#1 Airbnb 

זו היא פלטפורמה מעולה למציאת דירות לטווח ארוך במיוחד אם מחפשים דירה לפחות חודש או חודשיים לפני שמגיעים. אם הייתם פותחים את המשתמש שלנו באתר הזה, תראו מעל 50 דירות שהזמנו שם, אז לא רק חשוב להבין כמה שיותר זמן לפני אלא גם חשוב להזמין לטווח זמן שתקבלו הנחה גדולה. לדוגמא אם תזמינו דירה לחודש תקבלו הנחה משמעותית יותר מהזמנה לשבוע או יום, בנוסף להנחה חודשית תוכלו למצוא גם הנחה שבועית שהיא לא פחות שווה.

מה שעוד אנחנו אוהבים ב-Airbnb זה שאם מחפשים דירה לשלושה חודשים ואין דירה אחת שמתאימה לכם לכל טווח הזמן, המערכת מציעה לכם דירות שאתם תעשו מעברים ביניהן למשל חודש אחד בדירה אחת ועוד חודשיים בדירה אחרת וכן הלאה. היתרון בזה שאתם מקבלים הנחה משמעותית וגם מסדרים לעצמכם את הלינה בקלות. המלצה שלנו היא לחפש דירה לתקופת זמן ארוכה, למשל לשלושה חודשים ולאחר מכן לעשות פנייה לבעל הדירה ולהגיד לו שאתם רוצים לסגור לחודש ואת שאר החודשים הייתם רוצים לסגור במזומן ולקבל הנחה. לבעל הדירה זה משתלם למכור מחוץ למערכת, כי ככה הוא לא צריך לשלם עמלה לאייר בי אנד בי. בדרך כלל בעלי הדירות יסכימו לזה במיוחד בעונת השפל כאשר אין הרבה תירים ביעד, האחוזים על העסקאות ב-Airbnb מאוד גבוהים ככה שזה משתלם לשני הצדדים.

#2 TrustedHousesitters

זו היא פלטפורמה משוגעת, מרגע שגילינו אותה לא הפסקנו לחפש קודם כל בה, ורק אחרי זה בכל השאר הפלטפורומות. על מה מדובר? בעצם אתם שומרים על בעלי חיים בתמורה למגורים בלי תוספת כספית. תכנסו, תזינו את העיר שאתם רוצים להיות בה ותראו את התוצאות, ככל שתחפשו זמן רב יותר לפני ההגעה ככה טוב יותר! חשוב לנו לציין ש- TrustedHousesitters עובד בצורה מושלמת בתקופת כריסמס וחגים כי כולם רוצים לטוס לבקר את המשפחה שלהם, בזכות הפלטפורמה הזו בחג המולד חסכנו כ-8,000 ש״ח על מגורים בלונדון ושמרנו בתמורה על שתי כלבות מתוקות.  מעבר לאתר לחצו כאן

#3 פייסבוק מרקטפלייס

דרך נוספת לחפש דירה היא בעזרת המרקטפלייס של פייסבוק. כן כן, תוכלו למצוא שם מלא דירות מרוהטות לטווח קצר או ארוך, מאוד פשוט להיכנס ולחפש Rent apartment in…. וכמובן שם של העיר. כאשר תסתכלו על העמוד של מרקטפלייס במחשב, בצד ימין תבחרו במפה את המיקום של אותו היעד. היינו ממליצים גם לחפש Sublet in… (שם של העיר). זו היא דרך מעולה למצוא דירה לתקופה קצרה או ארוכה והכל מאוד אינטואיטיבי ככה שזה נוח. האופציה הזו הפתיעה אותנו! זה מעולה ממש.

קבוצות פייסבוק

מאוד פשוט, תכנסו לקבוצה של היעד, לדוגמא נקח את פלאיה דל כרמן. בלי קשר, מציעים לכם לכל יעד שאתם מגיעים לחפש קבוצה רלוונטית ששם תמצאו גם נוודים לדוגמא: ״Digital nomads in Playa Del Carmen״ תפרסמו הודעה שאתם מחפשים דירה.

במודעה הזו כללו את הפרטים האלו:

כמה אנשים אתם, כמה חדרים אתם רוצים, דירה עם שותפים או בלי שותפים + צרפו תמונה אותנטית שלכם. קבוצות זו פלטפורמה מאוד חזקה לקשרים ולמציאת דירות סאבלט.

#4 Booking 

אולי תופתעו לשמוע, אבל גם בבוקינג ניתן למצוא עסקאות שוות, פה אנחנו ממליצים להזמין כמה שיותר זמן מראש (כמו בכל אופציה שכתבנו עד עכשיו). תוכלו לבחור אם אתם מחפשים דירה או מחפשים מלון דירות. טריק שווה שאפשר לעשות, זה לראות את שם הדירה ואת המיקום ולחפש בגוגל ולנסות לראות כמה זה עולה באתר שלהם הפרטי או אפילו למצוא פרטי קשר ולדבר עם בעל המקום בוואטספ ולסגור איתו על מחיר. לא היינו שוללים את בוקינג! יש שם מציאות, יש יעדים שבוקינג עובד ממש טוב ויש כאלו שזה יקר ברמות.

#5 Housinganywhere

מציאה אמיתית! תזינו את שם העיר ואת התאריכים שאתם מחפשים ותראו דירות שונות, מה שאהבנו זה שכתוב שם תאריך בו הדירה פנויה והאם העלות כוללת חשבונות (מים חשמל וכו׳) או לא. זו היא אופציה מעולה למצוא דירה מרוהטת במחיר שפוי יותר מדירות Airbnb.
לחצו כאן כדי לעבור לאתר. גם כאן ככל שתזמינו הרבה זמן מראש ככה תקבלו תוצאות הרבה יותר טובות ותסגרו עסקה משתלמת. מה שאהבנו באתר הזה שאפשר לדבר עם בעל הדירה, והדירות נראות במצב מעולה זה עובד כמעט באותו סגנון של Airbnb.

פלטפורמות נוספות לחיפוש מגורים 

Flatio

nomadstays.com

selina.com

נו אז כבר מצאתם את הדירה שלכם?

כל טיול מוצלח מתחיל בתכנון נכון!

חפשו יעד או אטרקציה שבאלכם

אהבתם את הפוסט? שתפו לחברים

איך למצוא מגורים זולים לנוודות דיגיטלית

איך למצוא מגורים זולים לנוודות דיגיטלית

העתק קישור

Facebook
WhatsApp

Facebook

LinkedIn

Whatsapp

Email
LinkedIn
Telegram

Email

LinkedIN

LinkedIn

Telegram

גם באלך לטייל בעולם
ותוך כדיי לפתח
קריירה משגשגת?

גם באלך לטייל בעולם
ותוך כדי לפתח
קריירה משגשגת?

את הספר הזה כתבנו אחרי שנתיים וחצי בהן
ניוודנו בעולם תוך כדי פיתוח קריירה מצליחה.
בעזרת ניסיון וידע שרכשנו במהלך הדרך,
אנחנו יכולים לעזור לך להשיג זאת גם.