loader image

לשתות טקילה בעיירת טקילה – מקום אותנטי וציורי

להגיע ולשתות טקילה בעיירת טקילה, זה משהו שלא חשבנו עליו מעולם. עד לא מזמן, לא ידענו בכלל שיש עיירת שנקראית טקילה גילינו זאת כשהיינו בקאריביים הגענו לאחת החנויות שמכרה טקילה ומשם אחת המוכרות אמרה לנו שיש עיירת שנקראית טקילה והמשקה מגיע משם. אחרי שגילינו את זה הבנו שאנחנו חייבים להגיע לאזור הזה כי אין מצב שאנחנו מפספסים את החוויה המטריפה הזו. היינו חצי שנה בקאריביים נהננו מחופים משוגעים, אווירה של צ'יל – ובכל זאת רצינו לחוות עוד חלק במקסיקו שהוא שונה מכל מה שראינו.

עיירת טקילה 

אם יש משהו שנוכל להסכים כולנו וזה שמקסיקו ידועה בזכות שני דברים עיקריים – טאקו וטקילה. טקילה למקסיקנים זה כמו שמפניה לצרפתיים ואולי עבורנו הישראלים זה כמו יין מיקב תוצרת ישראל שאנחנו אוהבים. המקום המושלם לשתות טקילה היא  בעיירת טקילה! זו היא עיירה קטנה וציורית שרק לראות אותה אותה ולחוות את האווירה עושה שמח על הלב.

דרכי הגעה 

ניתן להגיע לעיירה עצמה מגוודלחרה וקיימים שתי דרכים או באוטובוס או לקחת סיור עם רכבת שכוללת בתוכה גם כן נסיעה, אוכל, טיול בשדות של טקילה וטעימות. האמת לא הכרנו את הרכבת כאשר בדקנו על דרכי הגעה ולכן בחרנו להגיע עצמאית באמצעות אוטובוס וזה גם כן היה הרבה יותר זול בדיעבד. סיור ברכבת עולה בערך 150$ לבן אדם.

לקחנו אוטובוס מתחנה מרכזית של גוודלחרה שמגיע למרכז של עיירת טקילה, האוטובוס עלה לנו 160 ש"ח לזוג הלוך חזור.
משך הנסיעה שעתיים, זה באמת לא קל אבל אנחנו יכולים לומר שזה עבר דיי מהר כי הנוף כל הדרך הוא כל כך יפה שלא יהיה לכם אכפת לנסוע כל כך הרבה זמן. אנחנו ממליצים לקחת אתכם ספר או להוריד כמה סרטים בטלפון כדי להעביר את הנסיעה, למרות שאנחנו נהננו כל הדרך משדות של טקילה ומאווירה שונה של מקסיקו.

את האוטובוס לקחנו בשעה 11 ופחדנו שזה יותר מדיי מאוחר, בדיעבד זה לא היה מאוד נהננו מאוד והיינו בעיירה משעה 13:00 עד שעה 20:00 בערב!! אגב זה גם כן האוטובוס האחרון מעיירת טקילה, לדענו יום אחד ממש מספיק לבקר בעיירה עצמה, אבל אם אתם רוצים לטייל בעוד מקומות לדוגמא כמו הר געש או מעיינות חמים מומלץ להגיע לפחות ל2 לילות.

העיירה מאוד הפתיעה אותנו, היא יפה ואותנטית וכאשר הגענו אליה היה לנו ברור שזה יהיה יום של טקילה – שתינו המון טקילה.
היה לנו חוק, שכל דבר שאנחנו אוכלים יהיה עם טקילה אז כבר נאמר שאכלנו גלידת טקילה, שתינו קוקטיילים של טקילה, ואכלנו מנות על בסיס טקילה – וזה לא היה יותר מדיי.

דברים שחייב לעשות בעיירה 

לעשות סיור באחת המזקקות של טקילה
לדעתנו זה חובה, רק ככה תוכלו ללמוד על הייצור של טקילה לבקר במזקקה ובשדות ולזכות גם כן לטעום טקילות שונות.
קיימות הרבה מזקקות בעיר שמציעות כל מיני סיורים, לאחר מחקר מעמיק שלנו גילינו את המקום שנקרא Casa Suaza שהיא המזקקה השלישית העתיקה בעולם ולכן בחרנו לעשות את הסיור שלנו שם. חשוב להירשם לסיור לפני, אנחנו נרשמנו לסיור שיצא בשעה 15:00 והסיור אורך שעתיים.

לטייל בנקודות יפות בעיירה
זו היא עיירה קטנה שניתן לטייל בה ברגל בצ'יל בזמן שאתם עוצרים בכל מיני דוכנים ושותים טקילה- ניתן גם כן לקנות כוס ענקית מחרסינה שכתוב עליה "טקילה" וכל פעם לעשות ריפיל אנחנו קנינו כוס ב100 פסו כוס ובתוכה כבר הייתה מרגריטה מוכנה וזה היה הדבר הכי טוב שעשינו טיילנו בכל העיר ותוך כדי שתינו היה מאוד כייף.

להגיע למוזיאון טקילה
אם באלכם קצת ללמוד על היסטוריה של טקילה וכל ההתפחות שלה מומלץ להגיע למוזיאון הזה, שוב הכל במרחק הליכה אנחנו הגענו בשעה 13:00 והספקנו להגיע גם למוזיאון, גם להסתובב בעיר, גם להגיע לסיור, גם לשתות טקילה בכל מיני דוכנים, גם לקנות טקילה (תכף נדבר על זה) וגם כן לאכול בכל מיני נקודות.

לקנות טקילה וכמה שיותר
אוקיי, אנחנו נספר לכם את החוויה שלנו כמו שסיפרנו לכם, בקאריביים ניתן למצוא המון חנויות של טקילה והמחירים הם לא נורמליים – מאוד יקר אבל עדיין הרבה יותר זול ממה שתמצאו בישראל זה בטוח. טקילה נחשבת לשתייה יקרה מאוד. כשהגענו לעיירת טקילה ראינו מחירים של 100,150,200 והיינו בטוחים שמדובר בדולר אמריקאי. חברים, מדובר ב200 פסו לבקבוק. אנחנו רק נניח את זה כאן – קנינו 4 בקבוקי טקילה ב120 ש"ח. לדעתנו זה מקום מושלם לחכות אליו כדי לטעום גם כן טקילה אמיתית תוצרת מקומית וגם לקנות מלא מתנות למשפחה וכמובן לעצמכם אם אתם אוהבים טקילה גם כן!

לשתות מרגריטה ולאכול בדוכנים מקומיים
נאמר את האמת, לא אהבנו כל כך טקילה לפני מקסיקו – מקסיקו ובכלל עיירת טקילה ממש פתחו אותנו לטעמים אחרים. הטקילה באזור של חליסקו היא כל כך טובה ומרגריטה בכלל! אני אישית (יוליה) מעדיפה קוקטיילים ולא אהבתי מרגריטה לפני שטעמתי את זה בעיירת טקילה ומאז אני לא מפסיקה לשתות את זה. אז אם אתם מגיעים לעיירה הזו תבואו בראש פתוח, אל תכריחו את עצמכם לשתות צ'ייסרים של טקילה המטרה היא להינות – אני מאוד התחברתי למרגריטה וזה היה לי טעים. שתינו משעה 13:00 עד 20:00 בערב. תוכלו למצוא גם כן מלא דוכנים מקומיים ולטעום את האוכל, מה שבטוח זה מקום אותנטי לחוות את מקסיקו האמיתית כמו בסרטים.

Travel Slow

חפשו טיסות זולות

באמצעות Skyscanner

רכישת סים לחו"ל

באמצעות Simtex

כל טיול מוצלח מתחיל בתכנון נכון!

חפשו יעד או אטרקציה שבאלכם

אהבתם את הפוסט? שתפו לחברים

לשתות טקילה בעיירת טקילה - מקום אותנטי וציורי

לשתות טקילה בעיירת טקילה – מקום אותנטי וציורי

העתק קישור

Facebook
WhatsApp

Facebook

LinkedIn

Whatsapp

Email
LinkedIn
Telegram

Email

LinkedIN

LinkedIn

Telegram

גם באלך לטייל בעולם
ותוך כדיי לפתח
קריירה משגשגת?

גם באלך לטייל בעולם
ותוך כדי לפתח
קריירה משגשגת?

את הספר הזה כתבנו אחרי שנתיים וחצי בהן
ניוודנו בעולם תוך כדי פיתוח קריירה מצליחה.
בעזרת ניסיון וידע שרכשנו במהלך הדרך,
אנחנו יכולים לעזור לך להשיג זאת גם.