loader image
IMG_6039-min-scaled-e1674671721217
המאמר נכתב על ידי:
יוליה וגדעון – נוודים דיגיטליים // אוקטובר,2022

מסעדה ארגנטינאית בפלאיה דל כרמן- El Patio

אם יש משהו שאנחנו מאוד אוהבים בפלאיה, זה היא שהיא פשוט מציעה הכל מהכל. תוכלו למצוא בה גם מקומות זולים לאכול גם מקומות פנסיים. בשבילנו פלאיה הייתה בית כמעט לשלושה חודשים כשגרנו בה, תמיד כשאנחנו מדברים על פלאיה אנחנו מציינים שזה המקום המושלם בו היינו גרים, כי היא משלבת קהילה מאוד חזקה של נוודים, אווירה […]

Subscribe

מזמינים אותך להירשם לניוזלייטר של מטיילים לאט ולקבל מידע חדש ועדכני על מקסיקו!
מסעדה ארגנטינאית בפלאיה דל כרמן- El Patio

להוסיף
 לרשימה

שיתוף

Pin it

אם יש משהו שאנחנו מאוד אוהבים בפלאיה, זה היא שהיא פשוט מציעה הכל מהכל. תוכלו למצוא בה גם מקומות זולים לאכול גם מקומות פנסיים. בשבילנו פלאיה הייתה בית כמעט לשלושה חודשים כשגרנו בה, תמיד כשאנחנו מדברים על פלאיה אנחנו מציינים שזה המקום המושלם בו היינו גרים, כי היא משלבת קהילה מאוד חזקה של נוודים, אווירה טרופית, קולינריה משוגעת והיא גם כן מאוד מפותחת מבחינת מקומות לעבוד, להתאמן (כושר), שופינג, חיי לילה – בגדול אם נסכם יש בה הכל רק חבל שהיא מאוד רחוקה מישראל אם לא, היינו גרים בה בכייף.

אז כמו שציינו למעלה פלאיה דל כרמן מביאה איתה מגוון רחב של מסעדות בין אם יקרות או זולות בין אם מטבח אסיאתי, מקסיקני, אירופאי וגם כן ארגנטיאי – כאן אנחנו נספר לכם על מסעדה פינתית, טעימה וזולה שנמצאת בפלאיה דל כרמן והיא מסעדה ארגנטינאית.

El Patio De La Milanesa

זו היא מסעדה פינתית רחוקה מהרעש של שדרה חמישית וזה מה שהופך אותה למיוחדת, מקומית ולא למלכודת תיירים. אנחנו מתכוונים על העניין של מסעדות תיירים כי בדרך כלל ההרגשה שלנו שם היא שאנחנו נמצאים בסוג של “מפעל” שהם לחוצים על להושיב אותך להביא את המנה וללחוץ עליך לשלם את החשבון כדי שהבא בתור ישב. זו סיבה שאנחנו דווקא אוהבים את המסעדות הפינתיות ולא תיירותיות היחס הוא אחר ובשבילנו לצאת למסעדה זה לא רק לבוא ולאכול אלא ממש אנחנו רואים את זה כיציאה וחוויה.

אל פטיו היא סוג המסעדות שאתם חייבים להגיע אליה מאוד רעבים כי המנות הן ענקיות וטעימות, אז אם אתם מגיעים לא רעבים עדיף שתזמינו מנה אחת לזוג מפני שמדובר במנות באמת גדולות. המחיר, האיכות והתמורה פשוט שווה כל כך שגורם לך לרצות לחזור למסעדה הזו שוב כי זו מציאה. חוץ מאוכל מעולה האווירה עצמה היא מאוד טובה ואנחנו ממליצים דווקא להגיע בערב תזכו לראות את השילוב של עיצוב עצי עם מנורות קטנות זוהורות.

מבחינת המנות אנחנו ממליצים להזמין מנות בשריות מכיוון שזו היא מסעדה ארגנטינאית והם פשוט מומחים בבשר! אני (יוליה) הזמנתי דג מפני שאני לא אוכלת בשר והיה לי מאוד טעים אבל חשוב לציין שזו היא לא המומחיות של המסעדה אלא בעיקר מנת הדגל שלהם היא שניצל בקר ליתר דיוק, המנה נקראית באנגלית Milanesas – זהו שניצל בשר מעל שכבה של רוטב עגבניות, גבינה וביצת עין סוג של פיצה עם בסיס של בשר. גידי וחברים שלי אכלו את זה והם שזה אחד הדברים הטובים שהם אכלו.

 

Travel Slow

עוד מידע חשוב לתהליך

  • ביטוח – בגלל המצב כרגע אין צורך להראות אישור על ביטוח בריאות חו”ל.

  • ילדים – אם יש ילדים צריך לצרף בשבילם עותק של כל מסמך שהכנתם עבורכם מהרשימה למעלה + צילום של הדרכון של הילד עם כניסות ויציאות של ההורה + תעודת לידה של הילד באנגלית וצילום של התעודה שמגישים (במשטרה רצו את התעודת לידה עם אפוסטיל אבל כמובן שהסברתי להם שלאור המצב משרד החוץ לא מתפקד כל כך ואין אפשרות כרגע להשיג אפוסטיל..). אם ההורה השני לא נמצא איתכם בחו”ל יכול להיות שיבקשו אישור ממנו שהוא מסכים להורה שביוון להישאר עם הילד איתו ביוון (במקרה שלנו בן הזוג שלי פה איתנו, הוא פשוט חתם גם כן על הבקשה של הבן שלנו והיה צריך לצרף גם צילום של הדרכון שלו לצורך הבקשה).
    במשטרה ממלאים את הבקשה עצמה וממלאים הצהרה שאתם נמצאים ביוון בכתובת הזו והזו ושאתם אחראים לכלכלה של הילדים (אם יש ילדים).

  • צריך לשלם 30 יורו על כל בקשה, משלמים את זה באתר הממשלתי או דרך חשבון הבנק היווני אם יש לכם או בסניף בנק יווני אם יש לך שם חשבון או בחנות צילום כלשהי (ספציפית בגליפדה יש חנות צילום מחוץ לתחנה שבה שאפשר לשלם, משלמים עוד 3 יורו עמלה).
    את ההארכה מנפיקים במקום, זו ויזה כמו הויזה של ארה”ב- מדבקה כזו בתוך הדרכון עם תאריכים ספציפיים.

  • צילמו אותנו במקום לצורך התמונה להארכה עצמה ולקחו טביעות אצבע שלי כי הויזה היא ביומטרית.

או להוסיף לפינטרסט

שיתוף

IMG_6039-min-scaled-e1674671721217

כותבי המאמר

יוליה וגדעון להב - נוודים דיגיטליים


ג'וליה וגדעון זוג נשוי עם תשוקה לחיי חופש של טיולים ועבודה מרחוק. אנחנו מטיילים במשרה מלאה מאז 2020 וחיים את אורח חיים של נוודים דיגיטליים. המטרה העיקרית שלנו היא לעורר בך את התשוקה לאורח חיים ללא גבולות, בהם ניתן לעבוד מכל מקום בעולם.

Travel Slow

Subscribe

מזמינים אותך להירשם לניוזלייטר של מטיילים לאט ולקבל מידע חדש ועדכני על מקסיקו!

לאן לקחת אותך?

לטייל ולנווד לפי יעד : מזמינים אותך לחקור את היעד הבא שלך, את הכי טובים אספנו כאן 

כל טיול מוצלח מתחיל בתכנון נכון!

חפשו יעד או אטרקציה שבאלכם

אהבתם את הפוסט? שתפו לחברים

מסעדה ארגנטינאית בפלאיה דל כרמן- El Patio

מסעדה ארגנטינאית בפלאיה דל כרמן- El Patio

העתק קישור

Facebook
WhatsApp

Facebook

LinkedIn

Whatsapp

Email
LinkedIn
Telegram

Email

LinkedIN

LinkedIn

Telegram

מצאת שגיאה במאמר?

המטרה שלנו להביא לך את התוכן הכי איכותי ככל הניתן! אם יש משהו בתוכן שלא תקין או שגיאה כלשהי נשמח לקבל את הפידבק שלך כדי לשפר את הבלוג (:

גם באלך לטייל בעולם
ותוך כדיי לפתח
קריירה משגשגת?

גם באלך לטייל בעולם
ותוך כדי לפתח
קריירה משגשגת?

את הספר הזה כתבנו אחרי שנתיים וחצי בהן
ניוודנו בעולם תוך כדי פיתוח קריירה מצליחה.
בעזרת ניסיון וידע שרכשנו במהלך הדרך,
אנחנו יכולים לעזור לך להשיג זאת גם.