loader image
IMG_6039-min-scaled-e1674671721217
המאמר נכתב על ידי:
יוליה וגדעון – נוודים דיגיטליים // אוקטובר,2022

Cozumel Dreaming Sushi – הסושי הטעים ביותר במקסיקו

סוף סוף אפשר לספר לכם על הסושי הכי טוב שאכלנו במקסיקו!!! נתחיל בזה שהמקום נמצא על אי בקארייבים ממש ממול החופים פלאיה דל כרמן. ככה שאם אתם מגיעים לפלאיה תוכלו גם לקפוץ לשם ליום אחד כדי לאכול, ואתם לא תתחרטו על זה! מעבר לזה שהאי קוזומל מלא באטרקציות והיסטוריה של בני המאיה הוא גם מכיל […]

Subscribe

מזמינים אותך להירשם לניוזלייטר של מטיילים לאט ולקבל מידע חדש ועדכני על מקסיקו!
Cozumel Dreaming Sushi - הסושי הטעים ביותר במקסיקו

להוסיף
 לרשימה

שיתוף

Pin it

סוף סוף אפשר לספר לכם על הסושי הכי טוב שאכלנו במקסיקו!!! נתחיל בזה שהמקום נמצא על אי בקארייבים ממש ממול החופים פלאיה דל כרמן. ככה שאם אתם מגיעים לפלאיה תוכלו גם לקפוץ לשם ליום אחד כדי לאכול, ואתם לא תתחרטו על זה! מעבר לזה שהאי קוזומל מלא באטרקציות והיסטוריה של בני המאיה הוא גם מכיל בתוכו מסעדות רבות וטובות וחלקן אפילו כל כך ייחודיות ונפלאות שזה פשע לא לאכול שם.

אנחנו חובבי סושי מושבעים, ותמיד נחפש סושיה טובה בקרבת מקום לא משנה לאן נלך ולאן נטייל ובקוזומל מצאנו סושיה שהחוות דעת שלה בגוגל היו ״הסושי הכי טוב שאכלתי בחיים״ ועוד תגובות רבות שמפארות את המקום על המנות המצויינות שלו. זה הספיק כדי לשכנע אותנו ללכת לבדוק את המקום. יש להם חבילה של אכול כפי יכולתך ב 450 פזו שזה 80 השקלים הכי טובים שתוציאו על מסעדה. אנחנו הלכנו על כל הקופה, ובפעם הראשונה שהגענו החלטנו לקחת את החבילה. הסכמנו לכך גם כי ראינו את המנות שיוצאות (מפחידות) וגם כי באנו מוכנים, ולא אכלנו כמעט יום שלם.

בדיל שלהם, יש לכם שעה לאכול כמה מנות שרק תרצו מכל התפריט. אז בחרנו בקפידה מנות שטעימות לנו שהתחלנו להזמין. כל רול יוצא תוך 10 דקות בערך ככה שאת 3 הראשונים הזמנו ישר ולאחר מכן המשכנו והמשכנו. אני (גידי) אכלתי יותר מיוליה כטבע הדברים, יש לי קיבולת גדולה (: אבל הסושי הזה הכניע אותי רבע שעה לפני שהפעמון צילצל. אכלנו כל כך הרבה רולים שעשינו עליהם סרטון באינסטגרם וגם פה במאמר תוכלו להתרשם מהתמונות.

אכלנו כל כך הרבה כי היה כל כך טעים, גם הרבה מעבר לשובע המשכנו והמשכנו פשוט תענוג. חוץ מזה שזללנו שם את החיים עוד חזרנו למסעדה 3 פעמים נוספות כי זה לא הפסיק לנו! אף פעם אחת לא חזרנו למסעדה כל כך הרבה! רק שתבינו כמה טעים היה לנו. מזילים כבר ריר?

הנה המיקום של Cozumel Dreaming Sushi כדי שתוכלו לנווט ישירות לשם בלי לעצור בשום מקום בדרך. המקום עצמו קטן יחסית ואין הרבה מקום, כך שיש מצב גם שתגיעו לתור אם אתם מגיעים בעונת השיא של האי. המנה שהכי אהבנו הייתה ״Monkey Brain״ שזה פטריות ממלואות בפירות ים, גבינה, מטוגנות היטב עם פירורי לחם מסביב ופשוט הדבר הכי מושלם שאכלנו. הסושי הכי טוב היה קלמרי רול, והסושי שהכניע אותנו הוא ״הלוויתן״ שזה רול שרק אם תראו תאמינו שהוא לא סתם נקרא הלוויתן (רול ענק).

אנחנו כבר מתגעגים, אז אתם שם שלחנו לנו תמונה שנדע שאכלתם את הסושי הכי טוב במקסיקו ואולי גם בחיים שלכם (:

Travel Slow

עוד מידע חשוב לתהליך

  • ביטוח – בגלל המצב כרגע אין צורך להראות אישור על ביטוח בריאות חו”ל.

  • ילדים – אם יש ילדים צריך לצרף בשבילם עותק של כל מסמך שהכנתם עבורכם מהרשימה למעלה + צילום של הדרכון של הילד עם כניסות ויציאות של ההורה + תעודת לידה של הילד באנגלית וצילום של התעודה שמגישים (במשטרה רצו את התעודת לידה עם אפוסטיל אבל כמובן שהסברתי להם שלאור המצב משרד החוץ לא מתפקד כל כך ואין אפשרות כרגע להשיג אפוסטיל..). אם ההורה השני לא נמצא איתכם בחו”ל יכול להיות שיבקשו אישור ממנו שהוא מסכים להורה שביוון להישאר עם הילד איתו ביוון (במקרה שלנו בן הזוג שלי פה איתנו, הוא פשוט חתם גם כן על הבקשה של הבן שלנו והיה צריך לצרף גם צילום של הדרכון שלו לצורך הבקשה).
    במשטרה ממלאים את הבקשה עצמה וממלאים הצהרה שאתם נמצאים ביוון בכתובת הזו והזו ושאתם אחראים לכלכלה של הילדים (אם יש ילדים).

  • צריך לשלם 30 יורו על כל בקשה, משלמים את זה באתר הממשלתי או דרך חשבון הבנק היווני אם יש לכם או בסניף בנק יווני אם יש לך שם חשבון או בחנות צילום כלשהי (ספציפית בגליפדה יש חנות צילום מחוץ לתחנה שבה שאפשר לשלם, משלמים עוד 3 יורו עמלה).
    את ההארכה מנפיקים במקום, זו ויזה כמו הויזה של ארה”ב- מדבקה כזו בתוך הדרכון עם תאריכים ספציפיים.

  • צילמו אותנו במקום לצורך התמונה להארכה עצמה ולקחו טביעות אצבע שלי כי הויזה היא ביומטרית.

או להוסיף לפינטרסט

שיתוף

IMG_6039-min-scaled-e1674671721217

כותבי המאמר

יוליה וגדעון להב - נוודים דיגיטליים


ג'וליה וגדעון זוג נשוי עם תשוקה לחיי חופש של טיולים ועבודה מרחוק. אנחנו מטיילים במשרה מלאה מאז 2020 וחיים את אורח חיים של נוודים דיגיטליים. המטרה העיקרית שלנו היא לעורר בך את התשוקה לאורח חיים ללא גבולות, בהם ניתן לעבוד מכל מקום בעולם.

Travel Slow

Subscribe

מזמינים אותך להירשם לניוזלייטר של מטיילים לאט ולקבל מידע חדש ועדכני על מקסיקו!

לאן לקחת אותך?

לטייל ולנווד לפי יעד : מזמינים אותך לחקור את היעד הבא שלך, את הכי טובים אספנו כאן 

כל טיול מוצלח מתחיל בתכנון נכון!

חפשו יעד או אטרקציה שבאלכם

אהבתם את הפוסט? שתפו לחברים

Cozumel Dreaming Sushi - הסושי הטעים ביותר במקסיקו

Cozumel Dreaming Sushi – הסושי הטעים ביותר במקסיקו

העתק קישור

Facebook
WhatsApp

Facebook

LinkedIn

Whatsapp

Email
LinkedIn
Telegram

Email

LinkedIN

LinkedIn

Telegram

מצאת שגיאה במאמר?

המטרה שלנו להביא לך את התוכן הכי איכותי ככל הניתן! אם יש משהו בתוכן שלא תקין או שגיאה כלשהי נשמח לקבל את הפידבק שלך כדי לשפר את הבלוג (:

גם באלך לטייל בעולם
ותוך כדיי לפתח
קריירה משגשגת?

גם באלך לטייל בעולם
ותוך כדי לפתח
קריירה משגשגת?

את הספר הזה כתבנו אחרי שנתיים וחצי בהן
ניוודנו בעולם תוך כדי פיתוח קריירה מצליחה.
בעזרת ניסיון וידע שרכשנו במהלך הדרך,
אנחנו יכולים לעזור לך להשיג זאת גם.