loader image
IMG_6039-min-scaled-e1674671721217
המאמר נכתב על ידי:
יוליה וגדעון – נוודים דיגיטליים // אוקטובר,2022

סיור טקילה במזקקה Casa Suaza בעיירת טקילה

רק שעה וחצי מגוודלחרה תוכלו למצוא עיירה ציורית בשם טקילה, היא עיירה קסומה ויעד חובה לכל חובבי טקילה וכל אלו שמגיעים לאזור של חליסקו. זה הוא יעד רשמי בעולם שכל טקילה איכותית שתשתו בחייכם תגיע מעיירה זו. אם הטקילה שאתם שותים לא מיוצרת בעיירה זו – זו לא באמת טקילה, בעיירה הזו נולד משקה טקילה […]

Subscribe

מזמינים אותך להירשם לניוזלייטר של מטיילים לאט ולקבל מידע חדש ועדכני על מקסיקו!
סיור טקילה במזקקה Casa Suaza בעיירת טקילה

להוסיף
 לרשימה

שיתוף

Pin it

רק שעה וחצי מגוודלחרה תוכלו למצוא עיירה ציורית בשם טקילה, היא עיירה קסומה ויעד חובה לכל חובבי טקילה וכל אלו שמגיעים לאזור של חליסקו. זה הוא יעד רשמי בעולם שכל טקילה איכותית שתשתו בחייכם תגיע מעיירה זו. אם הטקילה שאתם שותים לא מיוצרת בעיירה זו – זו לא באמת טקילה, בעיירה הזו נולד משקה טקילה שכולם כל כך אוהבים ובמיוחד מקסיקנים שזהו המשקה הלאומי שלי – ואנחנו רק יכולים לומר להם תודה כי אין בעולם מישהו שלא מכיר מה זה טקילה.

העיירה כולה צבעונית עם מבנים נמוכים, רחובות מרוצפים באבן ותוכלו גם כן להתרשם משדות אגבה מדהימים עם נוף של הר געש. ישנן דרכים שונות להגיע לעיירה הזו, אנחנו אישית נסענו באוטובוס שאומנם הנסיעה שלו הייתה ארוכה אבל כל הדרך הייתה פסטרולית. ניתן לקחת סיור ברכבת מהירה שתגיע תוך שעה לעיירה ורכבת זו מציעה גם כן סיור כחלק מהנסיעה שלה אז הכל יעלה בערך 150$ לאדם.

מי שרוצה לצמצם בהוצאות ולחוות את העיירה בלי סיור מאורגן האופציה הכי טובה היא לקחת אוטובוס שיביא אתכם לשם ולקחת עצמאית סיור באחת המזקקות, זה בדיוק מה שאנחנו עשינו לקחנו סיור במזקקה של Casa Suaza.

Casa Suaza

זו היא המזקקה השלישית ונחשבת לעתיקה בעולם בייצור טקילה. אנחנו כל כך שמחים שבחרנו לעשות את הסיור דרכם מכיוון שהתמורה הייתה טובה, המדריך דיבר אנגלית, והסיור ארך כשעתיים. יש להם מגוון רחב של סיורים, אנחנו הלכנו על הסיור של שעתיים שכולל בתוכו נסיעה למטע אגבה, טעימות טקילה, ביקור במפעל של טקילה ולבסוף גם כן הכנו מרגריטה לעצמינו וקיבלנו כוס עם מרגריטה בחינם.  במטע אגבה ניתן גם כן לשתול אגבה משלך שזו היא חוויה בפני עצמה, ובמפעל זכינו גם כן לטעום טקילה ישירות מהחבית. אומנם הטעמים הם מאוד חזקים ומדובר ב40% אלכוהול ובכל זאת מאוד אהבנו ואפילו קנינו שלושה בקבוקים כמזכרת מהמקום היפה הזה. אם יש משהו שנוכל לומר בלב שלם, המחירים כל כך נגישים וטובים שבאלך לקנות כמה שיותר טקילה לבית.

הגענו לעיירת טקילה בשעה 13:00 מהתחנה הלכנו ברגל כ-5 דקות למרכז מבקרים של Casa Suaza וסגרנו את הסיור לשעה 15:00 ככה שיצא לנו מושלם לטייל בעיירה, לבקר במוזיאון, לאכול בנקודות יפות בעיר להצטלם ואז לסגור את היום עם ביקור במזקקה. מומלץ להזמין את הסיור מראש או דרך האתר או להגיע למרכז מבקרים ולהירשם, מכיוון שהסיור נמשך שעתיים בסך הכל, אז יש שעות מדויקות מתי הוא יוצא ואי אפשר להיות ספונטניים בזה. מבחינת עלות הסיור -לקחנו את הסיור של 320 פסו לאדם, תוכלו לראות כאן את כל החבילות שיש להם באתר. 

Travel Slow

עוד מידע חשוב לתהליך

  • ביטוח – בגלל המצב כרגע אין צורך להראות אישור על ביטוח בריאות חו”ל.

  • ילדים – אם יש ילדים צריך לצרף בשבילם עותק של כל מסמך שהכנתם עבורכם מהרשימה למעלה + צילום של הדרכון של הילד עם כניסות ויציאות של ההורה + תעודת לידה של הילד באנגלית וצילום של התעודה שמגישים (במשטרה רצו את התעודת לידה עם אפוסטיל אבל כמובן שהסברתי להם שלאור המצב משרד החוץ לא מתפקד כל כך ואין אפשרות כרגע להשיג אפוסטיל..). אם ההורה השני לא נמצא איתכם בחו”ל יכול להיות שיבקשו אישור ממנו שהוא מסכים להורה שביוון להישאר עם הילד איתו ביוון (במקרה שלנו בן הזוג שלי פה איתנו, הוא פשוט חתם גם כן על הבקשה של הבן שלנו והיה צריך לצרף גם צילום של הדרכון שלו לצורך הבקשה).
    במשטרה ממלאים את הבקשה עצמה וממלאים הצהרה שאתם נמצאים ביוון בכתובת הזו והזו ושאתם אחראים לכלכלה של הילדים (אם יש ילדים).

  • צריך לשלם 30 יורו על כל בקשה, משלמים את זה באתר הממשלתי או דרך חשבון הבנק היווני אם יש לכם או בסניף בנק יווני אם יש לך שם חשבון או בחנות צילום כלשהי (ספציפית בגליפדה יש חנות צילום מחוץ לתחנה שבה שאפשר לשלם, משלמים עוד 3 יורו עמלה).
    את ההארכה מנפיקים במקום, זו ויזה כמו הויזה של ארה”ב- מדבקה כזו בתוך הדרכון עם תאריכים ספציפיים.

  • צילמו אותנו במקום לצורך התמונה להארכה עצמה ולקחו טביעות אצבע שלי כי הויזה היא ביומטרית.

או להוסיף לפינטרסט

שיתוף

IMG_6039-min-scaled-e1674671721217

כותבי המאמר

יוליה וגדעון להב - נוודים דיגיטליים


ג'וליה וגדעון זוג נשוי עם תשוקה לחיי חופש של טיולים ועבודה מרחוק. אנחנו מטיילים במשרה מלאה מאז 2020 וחיים את אורח חיים של נוודים דיגיטליים. המטרה העיקרית שלנו היא לעורר בך את התשוקה לאורח חיים ללא גבולות, בהם ניתן לעבוד מכל מקום בעולם.

Travel Slow

Subscribe

מזמינים אותך להירשם לניוזלייטר של מטיילים לאט ולקבל מידע חדש ועדכני על מקסיקו!

לאן לקחת אותך?

לטייל ולנווד לפי יעד : מזמינים אותך לחקור את היעד הבא שלך, את הכי טובים אספנו כאן 

כל טיול מוצלח מתחיל בתכנון נכון!

חפשו יעד או אטרקציה שבאלכם

אהבתם את הפוסט? שתפו לחברים

סיור טקילה במזקקה Casa Suaza בעיירת טקילה

סיור טקילה במזקקה Casa Suaza בעיירת טקילה

העתק קישור

Facebook
WhatsApp

Facebook

LinkedIn

Whatsapp

Email
LinkedIn
Telegram

Email

LinkedIN

LinkedIn

Telegram

מצאת שגיאה במאמר?

המטרה שלנו להביא לך את התוכן הכי איכותי ככל הניתן! אם יש משהו בתוכן שלא תקין או שגיאה כלשהי נשמח לקבל את הפידבק שלך כדי לשפר את הבלוג (:

גם באלך לטייל בעולם
ותוך כדיי לפתח
קריירה משגשגת?

גם באלך לטייל בעולם
ותוך כדי לפתח
קריירה משגשגת?

את הספר הזה כתבנו אחרי שנתיים וחצי בהן
ניוודנו בעולם תוך כדי פיתוח קריירה מצליחה.
בעזרת ניסיון וידע שרכשנו במהלך הדרך,
אנחנו יכולים לעזור לך להשיג זאת גם.