loader image

מחפשים משרות שוות שיעזרו לכם להרוויח כסף באינטרנט מכל מקום? המאמר הזה בול בשבילכם. כאן נציג עבורכם 5 מקצועות שמתאימים לכל נווד דיגיטלי שרוצה לטייל ולעבוד בו זמנית, או לכל מי שרוצה לעבוד מהבית בתנאים שלו.

פיתוח ובניית אתרים

מקצוע מבוקש שיאפשר לכם לבנות אתרים וחנויות אינטרנטיות לעסקים שלמים. בעולם האינטרנט כמו בעולם האמיתי יש תנועה של אנשים, מוצרים, נדל”ן ועוד. בוני האתרים יודעים לקשר בין העולם הפיזי לדיגיטלי ולייצר הכנסה לבעלי מקצוע תוך שימוש בטכנולוגיה.

חשוב להבין, שלהיות בונה אתרים מדובר אך ורק בבנייה, פיתוח לעומת זאת מאפשר הרבה יותר אופציות ויד חופשית ליצור אתרים בהתאמה אישית עבור הלקוח. אחד היתרונות הגדולים בידיעת הפיתוח היא היכולת לגייס לקוחות מגוונים מכל העולם מפני שהשפה שבה מבוצע הפיתוח היא שפה אחידה ובינלאומית לדוגמא HTML, CSS.

איפה אפשר ללמוד את זה?
על מנת ללמוד את המקצוע תוכלו לעשות זאת בשני דרכים:

  • ללמוד דרך מוסד מקצועי עם תעודה (חשוב שתבדקו את הסילבוס של הקורס ומה הוא בדיוק נותן לכם).
  • ללמוד בצורה מקוונת מYouTube שזו פלטפורמה שמציעה סרטונים חינמיים, Udemy פלטפורמה שאומנם עולה כסף אבל מציעה מגוון קורסים שווים שיעזרו לכם ללמוד את התחום! תוכלו ללמוד דרך לינקדאין הם מציעים קורסים מעולים ומקצועיים! המומלצים שלנו הם Udemy וLinkedin.

מה דרוש כדי להתחיל לעבוד בזה?
מחשב, אינטרנט ולהבין כיצד לנהל את עצמכם. אתם צריכים להבין שמדובר בעבודה של פרויקטים עם זמן הגשה ללקוח. אין לכם יותר בוס שינזוף בכם או שיספוג את העלות של עסקה שנפלה אלה, זה הכל עליכם אז קודם תבינו איך לנהל את עצמכם.

כמה מרוויחים?
חשוב להבין שבחודש הראשון לא בטוח שתרוויחו הרבה, אולי אפילו תהיו בהפסד. אבל ככה זה מתי שמחליטים לצאת לעצמאות, לרוב הלקוחות שלכם חשוב תיק עבודות זה משהו שאתם חייבים להשקיע בו על מנת לקצר לעצמכם את הדרך ולהתחיל להרוויח הרבה. אז בחודשיים הראשונים המשכורות שלכם יכולה לנועה בין 4000 ל-6000, הכל תלוי בהספק שלכם, ובמחירים שאתם מספקים ללקוחות שלכם.

במקצוע הזה השמיים הם הגבול ואתם יכולים להגיע למשכורות של 5 ספרות בקלות רק מלקוח אחד. הכל תלוי בכם!

הוראה פרטית אונליין

מורים כאלו לא צריכים להיפגש עם התלמידים שלהם, וממש כמו שהם מלמדים פרונטלי הם יכולים ללמד באופן מקוון. בזמן הקורונה כל המוסדות האקדמיים עובדים ככה ואין סיבה שגם אתם לא. החיסרון כמובן פה הוא שבניגוד לבניית אתרים או הקמת פרוייקטים אחרים אתם תצטרכו להיפגש בזמנים נוחים גם לכם וגם לתלמידים שלכם.

איפה אפשר ללמוד את זה?
אולי תשאלו את עצמכם קודם כל, מה הכישורים שלכם? במה אתם טובים ואיך תוכלו להשתמש בידע הזה בשביל ללמד מישהו אחר? חשוב להיות מומחה בתחום שאתם רוצים ללמד אחרים. אם אתם טובים בבישול, שפה מסוימת, בניית אתרים, ספורט כל דבר תוכלו להעביר לאונליין ולהתחיל ללמד אחרים!

איפה אפשר ללמוד את זה?
תוכלו לחפש מורה פרטי לכתיבת תוכן מישהו מקצועי, עם תיק עבודות בקבוצות פייסבוק. תוכלו ללמוד לבד דרך לינקדאין או דרך Udemy.

כל טיול מוצלח מתחיל בתכנון נכון!

חפשו יעד או אטרקציה שבאלכם

אהבתם את הפוסט? שתפו לחברים

20210315164143_IMG_3666 (1)

5 מקצועות שמתאימים לנוודות דיגיטלית

העתק קישור

Facebook
WhatsApp

Facebook

LinkedIn

Whatsapp

Email
LinkedIn
Telegram

Email

LinkedIN

LinkedIn

Telegram

גם באלך לטייל בעולם
ותוך כדיי לפתח
קריירה משגשגת?

גם באלך לטייל בעולם
ותוך כדי לפתח
קריירה משגשגת?

את הספר הזה כתבנו אחרי שנתיים וחצי בהן
ניוודנו בעולם תוך כדי פיתוח קריירה מצליחה.
בעזרת ניסיון וידע שרכשנו במהלך הדרך,
אנחנו יכולים לעזור לך להשיג זאת גם.