loader image
IMG_6039-min-scaled-e1674671721217
המאמר נכתב על ידי:
יוליה וגדעון – נוודים דיגיטליים // ספטמבר,2022

5 טיפים מנצחים לעבודה מרחוק

לעבוד מהבית באופן קבוע, זה לא קל כמו שזה נשמע. קודם כל יש את עניין של ישיבה מרובה מול המסך שזה משהו שיכול להקשות על רובינו, דוגמא נוספת היא אינטראקציה עם הלקוחות שלנו באופן דיגיטלי כאשר אנחנו היינו רגילים לבצע את האינטראקציה פנים מול פנים. ואם נדבר לשניה על הקושי הכי גדול של עבודה מהבית […]

Subscribe

בחורה יושבת ועובדת במחשב מול צמחי בר

להוסיף
 לרשימה

שיתוף

Pin it

לעבוד מהבית באופן קבוע, זה לא קל כמו שזה נשמע. קודם כל יש את עניין של ישיבה מרובה מול המסך שזה משהו שיכול להקשות על רובינו, דוגמא נוספת היא אינטראקציה עם הלקוחות שלנו באופן דיגיטלי כאשר אנחנו היינו רגילים לבצע את האינטראקציה פנים מול פנים. ואם נדבר לשניה על הקושי הכי גדול של עבודה מהבית – אז אפשר להסכים כי סביבת עבודה שלנו בבית לא תמיד נוחה וזה מאוד מקשה עלינו.

אז אחרי שהפכנו לנוודים דיגיטליים ועבדנו כבר מעל שנה במתכונת של עבודה מרחוק החלטנו לרכז 5 טיפים מנצחים שיעזרו לכם לעבוד בצורה יעילה, נוחה ומסודרת מכל מקום בעולם! קבלו אותם: 

1. תכנון- שם המשחק.

תכנון יעזור לכם להיות יעילים יותר ומהירים יותר. לדוגמא, אתם יכולים להכין תיקייה שלמה של קיצורי דרך – לכל האתרים ופלטפורמות שאתם משתמשים בהם ביום יום. נניח לנו יש תיקיות בגוגל כמו – “כלים שימושיים”, “קורסים והשלמות”, פרוייקטים.

2. שעות קבועות עוזרות לעשות סדר⁣

נהלו יומן מסודר של כל הפגישות, משימות ואירועים שיש לכם, בעזרת היומן של גוגל גם תוכלו לקבל תזכורת וגם לשלוח זימונים לפגישות בעזרת כתובת המייל של הלקוח. מומלץ לקבוע דברים אלו על בסיס שעה ויום קבוע בשבוע ובכך לייצר סדר בעסק שלכם וגם במחשבה שלכם.

3. אזור עבודה משפיע על האווירה

הקימו בבית אזור עבודה מואר ומאוורר היטב וייעדו אותו לעבודה, בין אם זו פינה בסלון עם שולחן וכיסא או ממש חדר עבודה נפרד. אתם תופתעו כמה אתם תהיו אפקטיבים כאשר אתם לא עובדים מהמיטה או מהספה. אם אין לכם אפשרות כזו מומלץ לחפש ספרייה עירונית, מתחם עבודה משותף ועוד.

4. קשר הדוק מרחוק מחליף קשר מקרוב

כאשר אנחנו עובדים מרחוק עם לקוחות וקולגות נאבד הקשר החם שהיינו רגילים אליו ועל כן יש צורך בפיצוי כלשהו. מומלץ להתקשר לעיתים תכופות יותר גם אם זה רק לשאול “מה נשמע” ולהראות ללקוח שלנו שאנחנו עובדים בכל הכוח למענו. כמו כן מומלץ להשתמש בכמה שיותר שיחות וידאו ולא בהודעות.

5. אל תהיו קשים עם עצמכם- קחו הפסקות!

לפעמים קורה לנו שאנחנו עובדים ללא ההכרה מגיעים לסוף יום סחוטים מעייפות. תלמדו לקחת הפסקה ולקבל את זה שזה בסדר גמור להיות בהפסקה, ההפך כל שעה קחו הפסקה של 10 דקות – ההפסקה צריכה להיות לא קשורה למסך, אתם תראו איך תגיעו לשעה השנייה שלכם יותר רעננים.
מה אפשר לעשות ב10 דקות? להכין קפה, לעשות סיבוב, לדבר עם חברים – להכין קינוח בריא ומתוק.

Travel Slow

עוד מידע חשוב לתהליך

  • ביטוח – בגלל המצב כרגע אין צורך להראות אישור על ביטוח בריאות חו”ל.

  • ילדים – אם יש ילדים צריך לצרף בשבילם עותק של כל מסמך שהכנתם עבורכם מהרשימה למעלה + צילום של הדרכון של הילד עם כניסות ויציאות של ההורה + תעודת לידה של הילד באנגלית וצילום של התעודה שמגישים (במשטרה רצו את התעודת לידה עם אפוסטיל אבל כמובן שהסברתי להם שלאור המצב משרד החוץ לא מתפקד כל כך ואין אפשרות כרגע להשיג אפוסטיל..). אם ההורה השני לא נמצא איתכם בחו”ל יכול להיות שיבקשו אישור ממנו שהוא מסכים להורה שביוון להישאר עם הילד איתו ביוון (במקרה שלנו בן הזוג שלי פה איתנו, הוא פשוט חתם גם כן על הבקשה של הבן שלנו והיה צריך לצרף גם צילום של הדרכון שלו לצורך הבקשה).
    במשטרה ממלאים את הבקשה עצמה וממלאים הצהרה שאתם נמצאים ביוון בכתובת הזו והזו ושאתם אחראים לכלכלה של הילדים (אם יש ילדים).

  • צריך לשלם 30 יורו על כל בקשה, משלמים את זה באתר הממשלתי או דרך חשבון הבנק היווני אם יש לכם או בסניף בנק יווני אם יש לך שם חשבון או בחנות צילום כלשהי (ספציפית בגליפדה יש חנות צילום מחוץ לתחנה שבה שאפשר לשלם, משלמים עוד 3 יורו עמלה).
    את ההארכה מנפיקים במקום, זו ויזה כמו הויזה של ארה”ב- מדבקה כזו בתוך הדרכון עם תאריכים ספציפיים.

  • צילמו אותנו במקום לצורך התמונה להארכה עצמה ולקחו טביעות אצבע שלי כי הויזה היא ביומטרית.

או להוסיף לפינטרסט

שיתוף

IMG_6039-min-scaled-e1674671721217

כותבי המאמר

יוליה וגדעון להב - נוודים דיגיטליים


ג'וליה וגדעון זוג נשוי עם תשוקה לחיי חופש של טיולים ועבודה מרחוק. אנחנו מטיילים במשרה מלאה מאז 2020 וחיים את אורח חיים של נוודים דיגיטליים. המטרה העיקרית שלנו היא לעורר בך את התשוקה לאורח חיים ללא גבולות, בהם ניתן לעבוד מכל מקום בעולם.

לאן לקחת אותך?

לטייל ולנווד לפי יעד : מזמינים אותך לחקור את היעד הבא שלך, את הכי טובים אספנו כאן 

כל טיול מוצלח מתחיל בתכנון נכון!

חפשו יעד או אטרקציה שבאלכם

אהבתם את הפוסט? שתפו לחברים

בחורה יושבת ועובדת במחשב מול צמחי בר

5 טיפים מנצחים לעבודה מרחוק

העתק קישור

Facebook
WhatsApp

Facebook

LinkedIn

Whatsapp

Email
LinkedIn
Telegram

Email

LinkedIN

LinkedIn

Telegram

מצאת שגיאה במאמר?

המטרה שלנו להביא לך את התוכן הכי איכותי ככל הניתן! אם יש משהו בתוכן שלא תקין או שגיאה כלשהי נשמח לקבל את הפידבק שלך כדי לשפר את הבלוג (:

גם באלך לטייל בעולם
ותוך כדיי לפתח
קריירה משגשגת?

גם באלך לטייל בעולם
ותוך כדי לפתח
קריירה משגשגת?

את הספר הזה כתבנו אחרי שנתיים וחצי בהן
ניוודנו בעולם תוך כדי פיתוח קריירה מצליחה.
בעזרת ניסיון וידע שרכשנו במהלך הדרך,
אנחנו יכולים לעזור לך להשיג זאת גם.