loader image
IMG_6039-min-scaled-e1674671721217
המאמר נכתב על ידי:
יוליה וגדעון – נוודים דיגיטליים // אפריל,2023

3 יקבים מומלצים בצפון

אם גם אתם אוהבי יין, אז את שלושת המומלצים האלו אסור לכם לפספס. לא רק שהמיקום שלהם עוצר נשימה הם פשוט יגרמו לכם לרצות לחזור אליהם שוב ושוב ושוב. שאטו גולן יקב שאטו בהחלט השאיר בי זיכרון מתוק. בתקופה שגרתי בקיבוץ מסדה אהבתי להגיע לשאטו כל כך. זה הוא יקב שביקרתי בו לפחות שלוש פעמים. […]

Subscribe

מזמינים אותך להירשם לניוזלייטר של מטיילים לאט ולקבל מידע חדש ועדכני על ישראל!
יקב שדות

להוסיף
 לרשימה

שיתוף

Pin it

אם גם אתם אוהבי יין, אז את שלושת המומלצים האלו אסור לכם לפספס. לא רק שהמיקום שלהם עוצר נשימה הם פשוט יגרמו לכם לרצות לחזור אליהם שוב ושוב ושוב.

שאטו גולן

יקב שאטו בהחלט השאיר בי זיכרון מתוק. בתקופה שגרתי בקיבוץ מסדה אהבתי להגיע לשאטו כל כך. זה הוא יקב שביקרתי בו לפחות שלוש פעמים. המיקום שלו מושלם, איך שתכנסו אתם תעברו דרך שביל ורדים שייתן לכם תחושה קסומה, הרגשה כאילו אתם בחו”ל.

עם מגוון טעמים של יינות מגיעה פלטת גבינות מפנקת עם סלסלת לחם. ביקב שאטו תרגישו חוויה יוקרתית אבל עדיין משפחתית. המלצה קטנה מומלץ לפני שאתם מגיעים ליקב עצמו לעשות מסלול בנחל אל על שקרוב לשאטו מאוד ולסגור את היום שלכם ביקב עם יין ופלטת גבינות.

יקב שדות

אם עדיין לא ביקרת ביקב שדות, רוצו לעשות זאת עכשיו! רק מהשם עצמו אפשר להבין שלא סתם קוראים ליקב שדות. אולי אתם שואלים למה? תוכלו לראות שדות שלמים של כרמים ממש מהשולחן שלכם. זו היא אטרקציה בפני עצמה להצטלם ליד הכרמים של היקב. בהחלט מקום פסטורלים עם נוף לשדות של כרמים.

התפריט עשיר כל כך יחסית ליקב שאמור להגיע רק עם פלטות גבינות ויינות. שדות מציע ארוחת בוקר חלבית, גבינות משובחות ואווירה קסומה של טבע. תוכלו ליהנות מנופי עמק יזרעאל מסביב, מקום מקסים ומזמין.

אפשר לומר כי יקב הר אודם הוא פשוט חוויה. ההסברים של הצוות כל כך מעניינים ומפורטים. הגבינות היו משבוחות וטעימות יין באמת היו עשירות. אז ברגע שאתם מגיעים ליקב הר אודם בין אם זה בקיץ או בחורף, בבקשה תטעמו את יין אלפסי שהוא אהוב עליי במיוחד, מבטיחה שלא תתאכזבו.

Travel Slow

עוד מידע חשוב לתהליך

  • ביטוח – בגלל המצב כרגע אין צורך להראות אישור על ביטוח בריאות חו”ל.

  • ילדים – אם יש ילדים צריך לצרף בשבילם עותק של כל מסמך שהכנתם עבורכם מהרשימה למעלה + צילום של הדרכון של הילד עם כניסות ויציאות של ההורה + תעודת לידה של הילד באנגלית וצילום של התעודה שמגישים (במשטרה רצו את התעודת לידה עם אפוסטיל אבל כמובן שהסברתי להם שלאור המצב משרד החוץ לא מתפקד כל כך ואין אפשרות כרגע להשיג אפוסטיל..). אם ההורה השני לא נמצא איתכם בחו”ל יכול להיות שיבקשו אישור ממנו שהוא מסכים להורה שביוון להישאר עם הילד איתו ביוון (במקרה שלנו בן הזוג שלי פה איתנו, הוא פשוט חתם גם כן על הבקשה של הבן שלנו והיה צריך לצרף גם צילום של הדרכון שלו לצורך הבקשה).
    במשטרה ממלאים את הבקשה עצמה וממלאים הצהרה שאתם נמצאים ביוון בכתובת הזו והזו ושאתם אחראים לכלכלה של הילדים (אם יש ילדים).

  • צריך לשלם 30 יורו על כל בקשה, משלמים את זה באתר הממשלתי או דרך חשבון הבנק היווני אם יש לכם או בסניף בנק יווני אם יש לך שם חשבון או בחנות צילום כלשהי (ספציפית בגליפדה יש חנות צילום מחוץ לתחנה שבה שאפשר לשלם, משלמים עוד 3 יורו עמלה).
    את ההארכה מנפיקים במקום, זו ויזה כמו הויזה של ארה”ב- מדבקה כזו בתוך הדרכון עם תאריכים ספציפיים.

  • צילמו אותנו במקום לצורך התמונה להארכה עצמה ולקחו טביעות אצבע שלי כי הויזה היא ביומטרית.

או להוסיף לפינטרסט

שיתוף

IMG_6039-min-scaled-e1674671721217

כותבי המאמר

יוליה וגדעון להב - נוודים דיגיטליים


ג'וליה וגדעון זוג נשוי עם תשוקה לחיי חופש של טיולים ועבודה מרחוק. אנחנו מטיילים במשרה מלאה מאז 2020 וחיים את אורח חיים של נוודים דיגיטליים. המטרה העיקרית שלנו היא לעורר בך את התשוקה לאורח חיים ללא גבולות, בהם ניתן לעבוד מכל מקום בעולם.

Travel Slow

Subscribe

מזמינים אותך להירשם לניוזלייטר של מטיילים לאט ולקבל מידע חדש ועדכני על ישראל!

לאן לקחת אותך?

לטייל ולנווד לפי יעד : מזמינים אותך לחקור את היעד הבא שלך, את הכי טובים אספנו כאן 

כל טיול מוצלח מתחיל בתכנון נכון!

חפשו יעד או אטרקציה שבאלכם

אהבתם את הפוסט? שתפו לחברים

יקב שדות

3 יקבים מומלצים בצפון

העתק קישור

Facebook
WhatsApp

Facebook

LinkedIn

Whatsapp

Email
LinkedIn
Telegram

Email

LinkedIN

LinkedIn

Telegram

מצאת שגיאה במאמר?

המטרה שלנו להביא לך את התוכן הכי איכותי ככל הניתן! אם יש משהו בתוכן שלא תקין או שגיאה כלשהי נשמח לקבל את הפידבק שלך כדי לשפר את הבלוג (:

גם באלך לטייל בעולם
ותוך כדיי לפתח
קריירה משגשגת?

גם באלך לטייל בעולם
ותוך כדי לפתח
קריירה משגשגת?

את הספר הזה כתבנו אחרי שנתיים וחצי בהן
ניוודנו בעולם תוך כדי פיתוח קריירה מצליחה.
בעזרת ניסיון וידע שרכשנו במהלך הדרך,
אנחנו יכולים לעזור לך להשיג זאת גם.