loader image
IMG_6039-min-scaled-e1674671721217
המאמר נכתב על ידי:
יוליה וגדעון – נוודים דיגיטליים // אפריל,2023

מנזר סנט ג’ורג’ ומסגד נבי מוסא

לארץ המנזרים הגענו אחרי שראינו המון פוסטים על המקום. בתמונות זה נראה כמו אגדה, ממש כמו סיפור שקם לתחייה. אז היינו חייבים לנסוע ולראות בעצמנו ולחוות את המקום. הנסיעה אל המנזר והמסגד היו מעט ארוכים ובדרך לא ראינו אף אחד, שזה די הגיוני למקום בו גרים אנשים שבחרו להתבודד כחלק מפולחן דתי. מנזר סנט ג’ורג’ […]

Subscribe

מזמינים אותך להירשם לניוזלייטר של מטיילים לאט ולקבל מידע חדש ועדכני על ישראל!
מנזר סנט ג'ורג' ומסגד נבי מוסא

להוסיף
 לרשימה

שיתוף

Pin it

לארץ המנזרים הגענו אחרי שראינו המון פוסטים על המקום. בתמונות זה נראה כמו אגדה, ממש כמו סיפור שקם לתחייה. אז היינו חייבים לנסוע ולראות בעצמנו ולחוות את המקום. הנסיעה אל המנזר והמסגד היו מעט ארוכים ובדרך לא ראינו אף אחד, שזה די הגיוני למקום בו גרים אנשים שבחרו להתבודד כחלק מפולחן דתי.

מנזר סנט ג’ורג’

בדרך למנזר אתם תראו טרקטור ולידו דוכן תפוזים סחוט טרי, מומלץ לעצור רגע את הרכב ולרדת. תקחו אתכם כוס מיץ תפוזים סחוט טרי ותעלו על גבעה קטנה שלמעלה יש צלב ברזל גדול. אחרי שתיגעו לצלב הזה אתם תשימו לב שיש על הגבעות מסביב עוד צלבים כאלו ואז העיניים שלכם ירדו למטה ואתם תראו אותו.

אתם תראו את המנזר שכבר מפה בתצפית דיי רחוקה, ייראה לכם ממש אגדה שקמה לתחייה. בלב המדבר המנזר עומד לו ולידו זורם נחל וגדלים עצים רבים ויתגלה לכם נווה מדבר עוצמתי וקסום. משם תחזרו לרכב ותסעו עוד כמה דקות עד שתראו דוכנים רבים של מיץ תפוזים, תמרים ודוכני מזכרות.

שם יש לחנות ולרדת מהרכב ולעקוף את השער הגדול מצד שמאל וללכת אל התצפית שממנה אנחנו השקפנו וצילמנו את התמונות המרהיבות שלנו ואת הריל שלנו באינסטגרם שזכה נכון לתאריך עשירי ביוני אלפיים עשרים ואחד ל –  17,500 צפיות! ככה שלא רק אנחנו התלהבנו ממנו אלא אנשים מכל העולם ראו והתפלאו מהיופי הזה.

מסגד נבי מוסא

Travel Slow

עוד מידע חשוב לתהליך

  • ביטוח – בגלל המצב כרגע אין צורך להראות אישור על ביטוח בריאות חו”ל.

  • ילדים – אם יש ילדים צריך לצרף בשבילם עותק של כל מסמך שהכנתם עבורכם מהרשימה למעלה + צילום של הדרכון של הילד עם כניסות ויציאות של ההורה + תעודת לידה של הילד באנגלית וצילום של התעודה שמגישים (במשטרה רצו את התעודת לידה עם אפוסטיל אבל כמובן שהסברתי להם שלאור המצב משרד החוץ לא מתפקד כל כך ואין אפשרות כרגע להשיג אפוסטיל..). אם ההורה השני לא נמצא איתכם בחו”ל יכול להיות שיבקשו אישור ממנו שהוא מסכים להורה שביוון להישאר עם הילד איתו ביוון (במקרה שלנו בן הזוג שלי פה איתנו, הוא פשוט חתם גם כן על הבקשה של הבן שלנו והיה צריך לצרף גם צילום של הדרכון שלו לצורך הבקשה).
    במשטרה ממלאים את הבקשה עצמה וממלאים הצהרה שאתם נמצאים ביוון בכתובת הזו והזו ושאתם אחראים לכלכלה של הילדים (אם יש ילדים).

  • צריך לשלם 30 יורו על כל בקשה, משלמים את זה באתר הממשלתי או דרך חשבון הבנק היווני אם יש לכם או בסניף בנק יווני אם יש לך שם חשבון או בחנות צילום כלשהי (ספציפית בגליפדה יש חנות צילום מחוץ לתחנה שבה שאפשר לשלם, משלמים עוד 3 יורו עמלה).
    את ההארכה מנפיקים במקום, זו ויזה כמו הויזה של ארה”ב- מדבקה כזו בתוך הדרכון עם תאריכים ספציפיים.

  • צילמו אותנו במקום לצורך התמונה להארכה עצמה ולקחו טביעות אצבע שלי כי הויזה היא ביומטרית.

או להוסיף לפינטרסט

שיתוף

IMG_6039-min-scaled-e1674671721217

כותבי המאמר

יוליה וגדעון להב - נוודים דיגיטליים


ג'וליה וגדעון זוג נשוי עם תשוקה לחיי חופש של טיולים ועבודה מרחוק. אנחנו מטיילים במשרה מלאה מאז 2020 וחיים את אורח חיים של נוודים דיגיטליים. המטרה העיקרית שלנו היא לעורר בך את התשוקה לאורח חיים ללא גבולות, בהם ניתן לעבוד מכל מקום בעולם.

Travel Slow

Subscribe

מזמינים אותך להירשם לניוזלייטר של מטיילים לאט ולקבל מידע חדש ועדכני על ישראל!

לאן לקחת אותך?

לטייל ולנווד לפי יעד : מזמינים אותך לחקור את היעד הבא שלך, את הכי טובים אספנו כאן 

כל טיול מוצלח מתחיל בתכנון נכון!

חפשו יעד או אטרקציה שבאלכם

אהבתם את הפוסט? שתפו לחברים

מנזר סנט ג'ורג' ומסגד נבי מוסא

מנזר סנט ג’ורג’ ומסגד נבי מוסא

העתק קישור

Facebook
WhatsApp

Facebook

LinkedIn

Whatsapp

Email
LinkedIn
Telegram

Email

LinkedIN

LinkedIn

Telegram

מצאת שגיאה במאמר?

המטרה שלנו להביא לך את התוכן הכי איכותי ככל הניתן! אם יש משהו בתוכן שלא תקין או שגיאה כלשהי נשמח לקבל את הפידבק שלך כדי לשפר את הבלוג (:

גם באלך לטייל בעולם
ותוך כדיי לפתח
קריירה משגשגת?

גם באלך לטייל בעולם
ותוך כדי לפתח
קריירה משגשגת?

את הספר הזה כתבנו אחרי שנתיים וחצי בהן
ניוודנו בעולם תוך כדי פיתוח קריירה מצליחה.
בעזרת ניסיון וידע שרכשנו במהלך הדרך,
אנחנו יכולים לעזור לך להשיג זאת גם.